نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: از هدفم نا امید شدم.

1823
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45897
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

از هدفم نا امید شدم.

من پسری کلاس هفتمی با هدف آخوند شدن هستم. من هیچ چیزی برای سرگرم شدن ندارم و راضی هستم. تنها کاری که توانشو دارم یا بیکار بودنه یا مطالعه کردنه یا خوابیدن. من تا الان خوب مطالعه می‌کردم و خوشحال بودم امّا از موقعی که وارد کلاس هفتم شدم در مطالعه کردنم مشکل دارم. خیلی زود هنگام درس خوندن تسلیم می‌شم و نمی‌تونم درس بخونم. مثلا روزهای تعطیل، صبح پا میشم و با انگیزه به خودم میگم: من آماده‌ام که امروز ۶ ساعت مطالعه کنم بدون سرگرمی در وسط مطالعه کردن.( چون وقتی هنگام مطالعه کردن میرم سراغ یه مدت سرگرمی دیگه نمی‌تونم برگردم به مطالعه ) بعدش شروع می‌کنم به مطالعه کردن ولی وقتی به ۱ یا ۲ ساعت مطالعه کردن میرسم خیلی زود خسته می‌شم. حتی اون موقع سعی می‌کنم به ضورم که شده بخونم امّا فقط ۲ دقیقه فایده داره. روش های جادویی هم مثل روخونی کردن وقتی حوصله‌ام سر رفت، امتحان کردم امّا عمر زیادی نکرد و بازم در عرض ۲ ساعت شکسته می‌شدم. بعدش کل روز رو کارای علافی و پوچ انجام میدم و نمی‌تونم دوباره به مطالعه برگردم. خیلی ناراحتم. به آخوندایی که میرن قم درس میخونن حسودیم میشه و چشم دیدنشونو ندادم. منم میخوام درس بخونم. آیا شما به من کمک ‌می‌کنی ؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : از هدفم نا امید شدم.

سلام دوست عزیز
    اینکه اهل مطالعه ای خیلی عالیه. یادت باشه در سن حساسی هستی. اغلب افراد در این سن دچار همین موضوع میشن.
    در این سالها باید بر هدفت تمرکز کنی ولی با خودت نجنگ. خیلی به خودت فشار نیار. تا جایی که می تونی مطالعه کن و در بین مطالعاتت تفریحات مختلفی رو بگنجون.
    مثلاً مطالعه موضوعات دانستنی و علمی و شعر و ادبیات و رمان رو فراموش نکن.
    حتماً ورزش کن ولی نه شدید. چون در این سن افراد آرمانگرا میشن و هر کاری رو به شدت انجام می دن. کوه برو و ارتباطاتت رو کنترل کن؛ با هر کسی رفاقت نکن.
    امیدوارم موفق بشی

3. کاربران زیر از ماجراجو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45897
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : از هدفم نا امید شدم.

ممنون به نظر کاربردی میاد ♡

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد